O nás

S narodením dieťatka sa Vám zmení celý život, tak ako sa zmenil aj ten môj. Jeho príchod mi priniesol niečo, čo som doposiaľ nepoznal: veľa radosti, lásky, úsmevných chvíľ ale aj množstvo prebdených nocí. :)

Je samozrejmé, že všetci chceme pre svoje dieťatko len to najlepšie. Aby malo stále úsmev na tvári, potrebuje k tomu Vašu lásku. My sme tu preto, aby sme Vám pomohli zaistiť to ostatné. 

Na našom e-shope nájdete široký sortiment detského a dojčenského oblečenia, kočíky, autosedačky, postieľky, potreby na kúpanie, hračky. Taktiež ponúkame v širokom výbere zavinovačky, deky, detský nábytok, detské knihy a ostatné príslušenstvo pre deti. Na svoje si prídu aj mamičky, pre ktoré máme pripravený široký výber oblečenia, ale aj pomôcky, ktoré im uľahčia kŕmenie, prebaľovanie a nosenie detí.

Vyberáme pre klientov z ponuky ten najlepší tovar, ponúkame výborné ceny a poskytujeme Vám kvalitné služby.

Vďaka doručeniu tovaru až domov, Vám uľahčujeme život, šetríme nielen peniaze, ale aj čas, ktorý je pre Vás, snáď to najcennejšie. 

Preto sa riadime našim mottom: Kráľovstvo pre mamičky - Radosť pre detičky

Potrebujete niečo a nenašli ste to na našej stránke? Napíšte nám e-mail na info@lionbaby.sk a my sa pokúsime nájsť spolu s Vami najlepšie riešenie.